AlbertGenau Tiara 08 Katlanır Cam Balkon

          Cam Balkon Kullanım Şekli

 

 

41
 

 

43 Small

 

44 Small

Paslanmaz Aksam

Albert Genau’nun tüm ürünlerinde olduğu gibi Tiara’da da tüm rulman ve aksam takımları paslanmazlık garantisi altındadır.

  Durdurulamaz Hareket

Tiara da, 38 mm çapında, altta 4, üstte 4, toplam 8 adet özel mühendislik plastiği kaplanmış paslanmaz çelik teker kullanılmıştır. Tiaranın hareketini durduramazsınız. Tüm kanatlar, konforlu şekilde, en az sürtünme ve ses ile hareket eder, açılıp, kapanır.
  Düşmez, Sarkmaz Cam Kanatlar
Tiara Cambalkon Sistemi için Albert Genau mühendisleri özel bir kilitleme mekanizması geliştirdiler. “ABL – Auto Brake Lock” adı verilen sistem ile kayar cam panelleri park alanına geldiklerinde, otomatik olarak kilitlenip, kanadın yerinden oynamadan açılması sağlanıyor. Bu sayede, sistemin kilitlemesi gerçekleşmeden, kanat açılması tamamen engelleniyor.

 

sub2 Small

 

42 Small

 

image020

Komşum Cam Balkon Yaptırdı, Camlarını Açarken Camlar Üzerine Düşüyor

Sistem üzerine entegre Albert Genau patentli Auto Brake Lock system sayesinde, camlar açılma esnasında otomatik olarak kilitlenir. Açılırken, cam panellerin düşmesi söz konusu değildir. Piyasa sistemlerinde, bu teknoloji bulunmadığından ve sistemde kullanılan parçalar zamanla kolay deforme olduğundan, camlar açarken düşmektedir. Dikkat ediniz.

  Gizli Su Tahliye Sistemi

Sistemde, taşıyıcı kasa profili üzerindeki, gizli kondens kanalı sayesinde hem kozmetik hem de verimli bir su tahliyesi gerçekleştirilirken, yağmur suyunun, profilin içine girmeden dışarıya yönlendirilmesi, kanat profillerinin üzerindeki yönlendirme kanatçıkları ile sağlanıyor.
  Panel birleşimlerindeki "akıllı kapak" lar sayesinde maksimum sızdırmazlık

 

 

image026.250px

 

image032.250px

Küçük Çocuğum İçin Cam Balkon Emniyetlimi

 Sistemin menteşeli panelleri üzerine Albert Genau patentli çocuk emniyet kilidi bulunmaktadır. Dolayısıyla, kilit kapalı olduğu sürece sistem, çocuğunuz için emniyetlidir.

  Toza ve Rüzgara Son

Kanatlarda, kapak uçlarına kadar olan dörtlü fırça sistemi ile toza, soğuğa geçit yok
 
 
Alüminyum Fiti

Düşey birleşimlerde sorunsuz şekilde kullanılmaktadır.

 

 

 


Sızdırmazlık

 
Paslanmaz Rulman
 

Kusursuz Detaylar
      

 

                

                                     

 
Sayaç: 524288

Web Tasarım ve Yazılım: Global Medya